Friday, December 29, 2017

🔹پیام ارسالی در سایت رسمی آمازون آمریکا توسط یکی از مصرف کنندگان محصولات آنجکس که مبتلا به روزاسه و آکنه بوده است.
ترجمه متن بالا: 👇🏻👇🏻👇🏻
این محصول را دوست دارم - من نتایج خوبی داشته ام. تیم پشتیبانی فوق العاده در آنجکس، واقعاٌ به ارزش این محصول افزوده است. مبارزه ای طولانی در تلاش برای کنترل روزاسه، آکنه، احساس سوزنی شدن (سوزن  زدن روی پوست) طی کرده ام. من همه چیز را امتحان کرده ام و سال ها به تجویز  یک متخصص پوست دارو، همراه با رژیم، طب سوزنی، ماساژ و کایروپراکتیک. اما آنجکس بهترین راه حل برای من بود. سلامت پوست من 100٪ بهبود یافته است.
برای اولین بار در زندگی، صورت  من آرام و حتی شاداب است. اگرچه این یک روند طولانی بود. من بعد از اولین استفاده احساس بهبودی کردم اما در طول مسیر، بالا و پایین داشته.

مشاوری که از طرف آنجکس با من در ارتباط بود، به من کمک کرد که دوره ای عالی برای من بگذارد. به عنوان مثال، پس از چند ماه، صورت من تحریک شد و با راهنمایی آنجکس ، من متوجه شدم که من باید به آبکشی صورتم فقط با آب سرد اکتفا کنم.
همچنین، در طی ماه های اول هر بار که من به محصولات آرایشی و بهداشتی معمولی خود برمی گشتم  صورتم تحریک می شد و احساس می کردم که دوره ی درمانم  طی چند روز به تعویق افتاده است.
من در حال حاضر نزدیک به چهار ماه است که از این محصولات استفاده می کنم  و حدس می زنم کمی طولانی تر از حد معمول است، اما پس از یک عمر مبارزه برای کنترل روزاسه و آکنه، تمام این تلاش با ارزش است.
قیمت بسیار گران بود و من باید از خود گذشتگی می کردم - بودجه کمتری برای سایر محصولات زیبایی، خدمات و درمان و غیره صرف کردم، اما داشتن  پوستی روشن، آرام و درخشان تاثیر زیادی بر کیفیت زندگی من گذاشت.
من مطمئن نیستم که این محصولات برای همه چقدر موثر باشد، اما برای من از زمانی که به این روند اعتماد کردم و واقعا به توصیه های مشاور آنجکس گوش دادم و به دنبال راهنمایی های او بودم (به عنوان مثال - متوقف کردن استفاده از آب بسیار گرم برای دوش گرفتن و ششستشوی صورت و شروع استفاده از آب ولرم تا خنک به جای آب داغ، و استفاده ی همیشگی از آب سرد برای آبکشی،  استفاده محصولات در شب و متوقف کردن استفاده از محصولات دیگر و استفاده از روغن نارگیل برای مرطوب کردن) سلامت پوست من با گذشت هر شبانه روز  بهبود بسیاری یافته.
همچنین در جریان تغییرات زیادی در رژیم غذایی ،من بخشی اعظمی از رژیم غذایی خود را به  سبزیجات و  مقداری  را نیز پروتئین و چربی ها اختصاص دادم،از طرفی  مصرف شکر و غذاهای فرآوری شده خالی از گندم و  دانه ها را کم کردم.  بنابراین در طول دوره درمان من چند سایز هم کم کردم. در طول روز احساس بدی در مورد پروسه پوستم داشتم ولی از وجود تغییراتی که موجب سلامتی در بدنم بود احساس خوبی داشتم و به خوبی می دانستم که در مسیر  صحیح بهبودی پوستم  قرار دارم .
یکی دیگر از چیزهایی که در طول این فرایند با من بود، چیزی بود که من در دستورالعمل نوشته شده روی  آنجکس خوانده بودم آن این مطلب را به  من یادآوری کرد که در مورد پوستتتان آرام باشید  و اجازه دهید آنجکس  کار خودش  را انجام دهد و از روزتان لذت ببرید. بنابراین برای لذت بردن از هر روز تلاش کردم.
من خوشحال هستم که این مطلب  را می نویسیم و امیدوارم  که آنهایی که از پوست تحریک شده و آسیب دیده رنج می برند، این محصولات را راه حل خوبی برای سلامت پوست بیابند. 
من واقعا این محصول را دوست دارم و بسیار خوشحالم که آن را امتحان کردم . بهترین ها را در مسیر سلامتی که به اعتقاد من با پوست سالم شروع می شود برای کسانی که این مطلب را خواندند آرزو می کنم.

0 comments:

Post a Comment